Отвори го главното мени

Промени

Одземени 5 бајти ,  пред 7 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува iu:ᐃᕉᒃ
[[ia:Irak]]
[[ie:Irak]]
[[iu:ᐃᕉᒃ/irak]]
[[os:Ирак]]
[[is:Írak]]
125.608

уредувања