Чарлс Лајл: Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: eu:Charles Lyell
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Charles Lyell)
с (r2.7.2) (Бот Додава: eu:Charles Lyell)
[[es:Charles Lyell]]
[[eo:Charles Lyell]]
[[eu:Charles Lyell]]
[[fr:Charles Lyell]]
[[gl:Charles Lyell]]
2.347

уредувања