Рен (град): Разлика помеѓу преработките

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Рэн (горад)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: sh:Rennes)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Рэн (горад))
[[frp:Renes]]
[[be:Горад Рэн]]
[[be-x-old:Рэн (горад)]]
[[bg:Рен]]
[[bar:Rennes]]
[[br:Roazhon]]
[[bg:Рен]]
[[ca:Rennes]]
[[ceb:Rennes]]
86.434

уредувања