Шалон ан Шампањ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 44 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Шалён-ан-Шампань
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Châlons-en-Champagne)
с (r2.7.1) (Бот Додава: be-x-old:Шалён-ан-Шампань)
[[roa-rup:Châlons-en-Champagne]]
[[frp:Châlons-en-Champagne]]
[[be-x-old:Шалён-ан-Шампань]]
[[ca:Châlons-en-Champagne]]
[[ceb:Châlons-en-Champagne]]
86.434

уредувања