Натприродно: Разлика помеѓу преработките

Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Робот: Менува ru:Супранатурализм
с (r2.5.2) (Робот: Додава id:Supernatural)
с (r2.7.2) (Робот: Менува ru:Супранатурализм)
[[pt:Sobrenatural]]
[[ro:Supranatural]]
[[ru:Супранатурализм]]
[[ru:Сверхъестественное]]
[[simple:Supernatural]]
[[fi:Yliluonnollinen]]
1.929

уредувања