Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1505 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1505
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1505)
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1505)
[[oc:Categoria:Naissença en 1505]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1505]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1505]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1505]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1505 году]]
86.434

уредувања