Категорија:Родени во 1012 година: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1012
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1012)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1012)
[[oc:Categoria:Naissença en 1012]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1012]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1012]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1012]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1012 году]]
127.180

уредувања