Јаглен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 62 бајти ,  пред 10 години
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Робот: Додава ga:Gual)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ka:ნახშირი (წიაღისეული))
[[he:פחם]]
[[jv:Batu bara]]
[[ka:ნახშირი (წიაღისეული)]]
[[kk:Көмір]]
[[sw:Makaa mawe]]
127.231

уредување