Разлика помеѓу преработките на „Јужнокинеско Море“

Одземени 2 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Baybay Abagatan Tsína
с (r2.6.5) (Бот Менува: ilo:Baybay Abagatan a Tsína)
с (r2.6.4) (Робот: Менува ilo:Baybay Abagatan Tsína)
[[hi:दक्षिणी चीन सागर]]
[[hr:Južno kinesko more]]
[[ilo:Baybay Abagatan a Tsína]]
[[id:Laut Cina Selatan]]
[[os:Хуссар Китайы денджыз]]
126.282

уредувања