Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1603 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1603-ban elhunyt személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1603)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1603-ban elhunyt személyek)
[[lv:Kategorija:1603. gadā mirušie]]
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1603]]
[[hu:Kategória:1603-ban elhunyt személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १६०३ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1603]]
86.434

уредувања