Разлика помеѓу преработките на „Студена војна“

Додаден 1 бајт ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува pms:Guèra frèida
с (r2.7.1) (Бот Додава: pms:Guèra fregia)
с (r2.6.4) (Робот: Менува pms:Guèra frèida)
[[pap:Guera Friu]]
[[km:សង្គ្រាមត្រជាក់]]
[[pms:Guèra fregiafrèida]]
[[nds:Koolt Krieg]]
[[pl:Zimna wojna]]
126.551

уредување