Разлика помеѓу преработките на „Сергеј Брин“

Одземени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува de:Sergey Brin
с (r2.7.1) (Бот Додава: sh:Sergey Brin)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува de:Sergey Brin)
[[cs:Sergey Brin]]
[[da:Sergey Brin]]
[[de:Sergei MichailowitschSergey Brin]]
[[el:Σεργκέι Μπριν]]
[[en:Sergey Brin]]
126.799

уредувања