Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1623 година“

с
r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1623-ban elhunyt személyek
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Decès en 1623)
с (r2.7.1) (Бот Додава: hu:Kategória:1623-ban elhunyt személyek)
[[la:Categoria:Mortui 1623]]
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1623]]
[[hu:Kategória:1623-ban elhunyt személyek]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १६२३ मधील मृत्यू]]
[[ms:Kategori:Kematian 1623]]
86.434

уредувања