Стадион Гоце Делчев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 46 бајти ,  пред 10 години
bg
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бришење на "Stadion_Pobeda_Prilep.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [[commons:User:Túrel...)
(bg)
[[Категорија:Згради и градби посветени на Гоце Делчев]]
 
[[bg:Гоце Делчев (стадион)]]
[[en:Stadion Goce Delčev]]
[[pl:Goce Dełczew Stadion]]
229

уредувања