Разлика помеѓу преработките на „Палеонтологија“

Одземени 3 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува ml:പാലിയെന്റോളജി
с (r2.7.1) (Бот Додава: ml:പാലിയെന്റോളോജി)
с (r2.6.4) (Робот: Менува ml:പാലിയെന്റോളജി)
[[lt:Paleontologija]]
[[hu:Őslénytan]]
[[ml:പാലിയെന്റോളജി]]
[[ml:പാലിയെന്റോളോജി]]
[[mr:जीवाश्मशास्त्र]]
[[arz:باليونتولوجيا]]
126.286

уредувања