Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Внимание“

Нема измена во големината ,  пред 15 години
нема опис на уредувањето
<div id="todomessage" class="toccolours" cellspacing="4" style="width:7582%; margin:1em auto;">
[[Image:Evolution-tasks.png|48px]]
'''На оваа статија треба да се обрне внимание (форматирање, категоризирање, граматика, интервики и сл.)'''<br/>
Анонимен корисник