Разлика помеѓу преработките на „Ичиро Сузуки“

Додаден 1 бајт ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Менува az:İtiro Sudzuki
с (r2.7.1) (Бот Брише: ga:Ichiro Suzuki)
с (r2.6.4) (Робот: Менува az:İtiro Sudzuki)
[[ar:إيتشيرو سوزوكي]]
[[roa-rup:Ichiro Suzuki]]
[[az:Ichiroİtiro SuzukiSudzuki]]
[[be-x-old:Ічыра Сузукі]]
[[ca:Ichiro Suzuki]]
126.283

уредувања