Богојци: Разлика помеѓу преработките

Додадени 16 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава fr:Bogoytsi
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија)
с (r2.7.1) (Робот: Додава fr:Bogoytsi)
 
[[bg:Боговица]]
[[fr:Bogoytsi]]
[[sq:Bogovica]]
34.422

уредувања