Џулијан Асанж: Разлика помеѓу преработките

Додадени 54 бајти ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: bs:Julian Assange)
с (r2.7.1) (Бот Додава: te:జూలియన్ అస్సాంజే)
[[sv:Julian Assange]]
[[ta:ஜூலியன் அசான்ச்]]
[[te:జూలియన్ అస్సాంజే]]
[[th:จูเลียน อาสซานจ์]]
[[tr:Julian Assange]]
86.434

уредувања