Разлика помеѓу преработките на „Уено (парк)“

Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: he:פארק אואנו
с (r2.7.1) (Бот Додава: uk:Парк Уено)
с (r2.7.1) (Бот Додава: he:פארק אואנו)
[[ko:우에노 공원]]
[[id:Taman Ueno]]
[[he:פארק אואנו]]
[[hu:Ueno Park]]
[[ro:Parcul Ueno]]
[[nl:Uenopark]]
[[ja:上野恩賜公園]]
[[pl:Park Ueno]]
[[pt:Parque Ueno]]
[[ro:Parcul Ueno]]
[[ru:Уэно (парк)]]
[[simple:Ueno Park]]
86.434

уредувања