Разлика помеѓу преработките на „Тетрархија“

Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: id:Tetrarki
с (r2.7.2) (Бот Додава: hy:Տետրարխիա)
с (r2.7.1) (Бот Додава: id:Tetrarki)
 
[[az:Tetrarxiya]]
[[bs:Tetrarhija]]
[[bg:Тетрархия]]
[[bs:Tetrarhija]]
[[ca:Tetrarquia]]
[[da:Tetrarkiet]]
[[hr:Tetrarhija]]
[[io:Tetrarkeso]]
[[id:Tetrarki]]
[[it:Tetrarchia]]
[[he:טטררכיה]]
86.434

уредувања