Разлика помеѓу преработките на „Нос“

Додадени 14 бајти ,  пред 8 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава hy:Քիթ
с (Отстрането уредувањето на 77.28.43.119 (разговор), вратено на последната верзија на MystBot)
с (r2.6.4) (Робот: Додава hy:Քիթ)
[[hak:Phi]]
[[ko:코]]
[[hy:Քիթ]]
[[hi:नाक]]
[[hr:Nos]]
126.286

уредувања