Разлика помеѓу преработките на „Градови во Латвија“

Додадени 32 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: sk:Zoznam miest v Lotyšsku
с (COA → svg)
с (r2.7.1) (Бот Додава: sk:Zoznam miest v Lotyšsku)
[[ru:Города Латвии]]
[[simple:List of towns in Latvia]]
[[sk:Zoznam miest v Lotyšsku]]
[[sl:Seznam mest v Latviji]]
[[sr:Списак градова у Летонији]]
86.434

уредувања