Разлика помеѓу преработките на „Традиција“

Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: ku:Kevneşopî
с (r2.6.3) (Бот Додава: ky:Традиция)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ku:Kevneşopî)
 
[[ar:تراث]]
[[bg:Традиция]]
[[bs:Tradicija]]
[[br:Hengoun]]
[[bg:Традиция]]
[[ca:Tradició]]
[[cv:Йăла-йĕрке]]
[[ka:ტრადიცია]]
[[kk:Салт-дәстүр]]
[[ky:Традиция]]
[[ht:Tradisyon]]
[[ku:Kevneşopî]]
[[ky:Традиция]]
[[lad:Tradision]]
[[la:Traditio]]
86.434

уредувања