Мартеница: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Брише sk:Martenica
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Брише sk:Martenica)
[[ro:Martenița]]
[[ru:Мартеница]]
[[sk:Martenica]]
[[sr:Мартеница]]
[[tr:Martenitsa]]
4.062

уредувања