Разлика помеѓу преработките на „Фламански јазик“

с
r2.7.2) (Робот: Додава ta:ஃபிளம்மியர்
с (r2.6.5) (Бот Додава: cy:Fflemeg)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ta:ஃபிளம்மியர்)
[[sr:Фламански језик]]
[[sv:Flamländska]]
[[ta:ஃபிளம்மியர்]]
[[th:ภาษาเฟลมิช]]
[[uk:Фламандська мова]]
1.229

уредувања