Предлошка:Германија-био-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
[[eo:Ŝablono:Ĝermo-germano]]
[[en:Template:Germany-bio-stub]]
[[fr:Modèle:Ébauche/paramètres personnalité allemande]]
[[ro:Format:Ciot-bio-Germania]]
[[ru:Шаблон:Germany-bio-stub]]
85.496

уредувања