Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Kiril Simeonovski“

с
Покана за Вики средба
(→‎ОГРОМНО ИЗВИНУВАЊЕ!: ново заглавие)
с (Покана за Вики средба)
 
Секако дека сакам да се вклучам што повеќе. И со тоа што си ми пишал за седмична работа, за што немам поим што е, а и со книжевните дела, зависно што ти е точно идејата. Ако стварно сметаш дека можам да се вклучам повторно со полна пареа. Тогаш одлично. Ако можеш само да ми кажеш како стоиме со работите. Што има ново на кратко. Иако сеа ќе пребарам и по селската чешма и скорешните промени и се. Сакам стварно да се вклучам поактивно, многу поактивно. И на вики-средби да доаѓам и сл. СЕ! Сега се уклучив затоа што сакав да направам нова сметка и да почнам се одново, бидејќи оваа има некое име кое не го разбирам ни јас самиот :) Извини уште еднаш. ОГРОМНО ИЗВИНИ! Стварно сакам да се вратам и се радувам што некој ме барал а јас не сум бил тука... Поздрав --[[Корисник:SmartM&amp;M|Макс]]<sup>([[Разговор со корисник:SmartM&amp;M|разговор]])</sup> 12:46, 25 февруари 2012 (CET)
 
== Покана за Вики средба ==
На 2 март 2012 година (петок), со почеток во 20.00 часот, во кафулето EveryDay во Скопје, ќе се одржи Вики средба на која уредувачите на википедија на македонски јазик и нејзините корисници ќе имаат прилика да се дружат и разговараат за теми од заеднички интерес. Се радуваме што во изминатиот период уредувавте на википедија и со задоволство ве покануваме на средбата. Повеќе информации за средбата може да најдете [[Википедија:Вики средба|тука]], односно за локацијата на кафулето - http://g.co/maps/qq7q5. Поздрав. [[User:Brest-bot|Brest-bot]] <small>([[User talk:Brest-bot|разговор]])</small> 18:00, 1 март 2012 (CET)
941.847

уредувања