Разлика помеѓу преработките на „Вецлар“

Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tl:Wetzlar
с (Бот Додава: be-x-old:Вэцляр)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tl:Wetzlar)
[[be:Горад Вецлар]]
[[be-x-old:Вэцляр]]
[[bg:Вецлар]]
[[bs:Wetzlar]]
[[br:Wetzlar]]
[[bg:Вецлар]]
[[ca:Wetzlar]]
[[cs:Wetzlar]]
[[fi:Wetzlar]]
[[sv:Wetzlar]]
[[tl:Wetzlar]]
[[tr:Wetzlar]]
[[uk:Ветцлар]]
86.434

уредувања