Разлика помеѓу преработките на „Скопски земјотрес (1963)“

с
Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на Mathonius
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на Mathonius)
[[fi:Skopjen maanjäristys 1963]]
[[sv:Jordbävningen i Skopje 1963]]
Hiii: we re backk Anonymus *?*
77

уредувања