Expo Tel Aviv: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 10 години
с (r2.7.1) (Бот Додава: el, en, hi Брише: ko)
 
== Надворешни врски ==
{{commons|Category:Israel Trade Fairs & Convention Center}}
*[http://www.fairs.co.il/index.php?language=eng Израел трговски саеми и Конгресен центар]
 
245

уредувања