Фрајбург (административен округ): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Бот Додава: et:Freiburgi ringkond
[проверена преработка][проверена преработка]
с r2.7.2+) (Робот: Менува zh:弗赖堡行政区
с r2.7.1) (Бот Додава: et:Freiburgi ringkond
Ред 46:
[[da:Freiburg (regierungsbezirk)]]
[[de:Regierungsbezirk Freiburg]]
[[et:Freiburgi ringkond]]
[[en:Freiburg (region)]]
[[es:Región de Friburgo]]
86.434

уредувања