Разлика помеѓу преработките на „Франција на Олимписките игри“

с
r2.7.1) (Бот Додава: no:Frankrike under OL
с (r2.7.1) (Бот Додава: simple:France at the Olympics)
с (r2.7.1) (Бот Додава: no:Frankrike under OL)
[[nl:Frankrijk op de Olympische Spelen]]
[[ja:オリンピックフランス選手団]]
[[no:Frankrike under OL]]
[[pl:Francja na letnich igrzyskach olimpijskich]]
[[pt:França nos Jogos Olímpicos]]
86.434

уредувања