Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fy:Seine (rivier)
[[fa:سن]]
[[fr:Seine]]
[[fy:Seine (rivier)]]
[[gl:Río Sena]]
[[ko:센 강]]
86.434

уредувања