Разлика помеѓу преработките на „Комедија“

Додадени 22 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ba:Комедия
с (r2.7.1) (Бот Додава: ml:തമാശ)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ba:Комедия)
[[an:Comedia]]
[[az:Komediya]]
[[bgba:Комедия]]
[[be:Камедыя]]
[[be-x-old:Камэдыя]]
[[bg:Комедия]]
[[bs:Komedija]]
[[br:Fentc'hoari]]
[[bg:Комедия]]
[[ca:Comèdia]]
[[cs:Komedie]]
5.636

уредувања