Разлика помеѓу преработките на „Драган Богдановски“

нема опис на уредувањето
с (Бришење на "Dragan_Bogdanovski_VMRO_Kongres.jpg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на [...)
{{Инфокутија за личност
| име = Драган Богдановски
| портрет = Драган Богдановски.jpg
| px = 150п
| опис =
| родено-име =