Разлика помеѓу преработките на „Ајслебен“

Додадени 28 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: tr:Lutherstadt Eisleben
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Lutherstadt Eisleben)
[[da:Eisleben]]
[[de:Lutherstadt Eisleben]]
[[en:Eisleben]]
[[et:Eisleben]]
[[en:Eisleben]]
[[es:Eisleben]]
[[eo:Eisleben]]
[[fi:Eisleben]]
[[sv:Eisleben]]
[[tr:Lutherstadt Eisleben]]
[[uk:Айслебен]]
[[vi:Eisleben]]
86.434

уредувања