Изговор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава fi:Artikulaatio
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Робот: Менува sk:Výslovnosť)
с (r2.5.4) (Робот: Додава fi:Artikulaatio)
[[sk:Výslovnosť]]
[[sl:Izgovarjava]]
[[fi:Artikulaatio]]
[[sv:Uttal]]
[[tl:Bigkas]]
5.665

уредувања