Разлика помеѓу преработките на „Скрапар (округ)“

с
r2.7.1) (Робот: Додава ko:스크라파르 현
с (r2.7.2) (Бот Менува: nl:Skrapar; козметички промени)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ko:스크라파르 현)
[[fr:District de Skrapar]]
[[gl:Distrito de Skrapar]]
[[ko:스크라파르 현]]
[[hr:Skraparski distrikt]]
[[id:Distrik Skrapar]]
34.422

уредувања