Aibot

Членува од 10 јануари 2007
Одземени 22 бајти ,  пред 14 години
нема опис на уредувањето
с (robot Dodaje: hu:User:Aibot)
Нема опис на уредувањето
[[ro:Utilizator:Aibot]]
[[ru:Участник:Aibot]]
[[ru-sib:User:Aibot]]
[[sk:Redaktor:Aibot]]
[[sl:Uporabnik:Aibot]]
Анонимен корисник