Отвори го главното мени

Промени

Одземен 1 бајт ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Бот Менува: hr:Fiume
[[fr:Rijeka]]
[[ko:리예카]]
[[hr:RijekaFiume]]
[[io:Rijeka]]
[[id:Rijeka]]
86.434

уредувања