Разлика помеѓу преработките на „1932 во книжевноста“

с
r2.7.2+) (Робот: Додава ro:1932 în literatură
с (r2.7.2) (Бот Додава: en, fr, he, no, pl, pt, ru, sq, sv, uk)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ro:1932 în literatură)
[[pl:1932 w literaturze]]
[[pt:1932 na literatura]]
[[ro:1932 în literatură]]
[[ru:1932 год в литературе]]
[[sq:1932 në literaturë]]
126.438

уредувања