Разлика помеѓу преработките на „Ричард Фајнман“

с
r2.7.2) (Робот: Менува io:Richard Feynman
с (r2.7.1) (Бот Додава: nn:Richard Feynman)
с (r2.7.2) (Робот: Менува io:Richard Feynman)
[[hi:रिचर्ड फिलिप्स फाइनमेन]]
[[hr:Richard Feynman]]
[[io:Richard Phillips Feynman]]
[[id:Richard Feynman]]
[[is:Richard Feynman]]
1.229

уредувања