Отвори го главното мени

Промени

Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ak:Lima
 
[[af:Lima]]
[[ak:Lima]]
[[am:ሊማ]]
[[ab:Лима]]
34.422

уредувања