Каваја: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 10 години
с
r2.6.4) (Робот: Додава diq:Kavaya
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.2) (Робот: Додава ko:카바여)
с (r2.6.4) (Робот: Додава diq:Kavaya)
[[vo:Kavaja]]
[[war:Kavajë]]
[[diq:Kavaya]]
[[zh:卡瓦亚]]
127.230

уредувања