Разлика помеѓу преработките на „Американска академија на уметностите и науките“

с
r2.6.5) (Робот: Менува ko:미국 예술 과학 아카데미
с (r2.6.5) (Робот: Менува ko:미국 예술 과학 아카데미)
[[fa:فرهنگستان هنر و دانش آمریکا]]
[[fr:American Academy of Arts and Sciences]]
[[ko:미국 예술- 과학 아카데미]]
[[it:American Academy of Arts and Sciences]]
[[he:האקדמיה האמריקאית לאמנויות ולמדעים]]
1.372

уредувања