Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:ПретМак“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Претседатели на Македонија)
[[en:Template:Macedonian President]]
[[pl:Szablon:Prezydenci Macedonii]]
[[tr:Şablon:Makedonya Cumhurbaşkanlarıcumhurbaşkanları]]
</noinclude>
4

уредувања