Некропола: Разлика помеѓу преработките

Додадени 26 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: be:Некропаль
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Бот Додава: be:Некропаль)
[[Категорија:Гробишта]]
 
[[be:Некропаль]]
[[bs:Nekropola]]
[[bg:Некропол]]
[[bs:Nekropola]]
[[ca:Necròpolis]]
[[de:Nekropole]]
86.434

уредувања