Медицина: Разлика помеѓу преработките

Додаден 51 бајт ,  пред 10 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
(промени во воведот)
с (r2.6.5) (Бот Додава: as:চিকিৎসা বিজ্ঞান)
[[arc:ܐܣܝܘܬܐ]]
[[frp:Mèdecina]]
[[as:চিকিৎসা বিজ্ঞান]]
[[ast:Medicina]]
[[ay:Qulla]]
3.967

уредувања