Разлика помеѓу преработките на „1997 во книжевноста“

с
r2.6.4) (Робот: Додава ro:1997 în literatură
с (r2.7.2) (Бот Додава: de, en, fr, he, no, pl, pt, ru, sq, sv, uk)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ro:1997 în literatură)
[[pl:1997 w literaturze]]
[[pt:1997 na literatura]]
[[ro:1997 în literatură]]
[[ru:1997 год в литературе]]
[[sq:1997 në literaturë]]
126.849

уредувања